اخبار تيبا بلاگ

اخبار مربوط به سرويس وبلاگ دهي تيبا بلاك

۲ اشتباه رايج وبلاگ نويس ها

۲ اشتباه رايج وبلاگ نويس ها

در اين مطلب به ۲ اشتباه رايج در وبلاگ نويسان اشاره شده كه در افزايش بازديد موثر بوده و لازم دانستيم اين مطلب جمع آوري كنيم و در اختيار شما وبلاگ نويسان عزيز قرار دهيم.

براي فراگيري سئو كلاه سفيد و افزايش بازديد به مرور زمان لازم است به صفحات وبلاگ خود توجه داشته باشيد ما در اين مطلب به شما به دو صفحه مهم اشاره و توضيحاتي براي ايجاد صفحه مناسب آموزش داده ايم،با ما هماره باشيد.

 

اشتباه رايج اول:صفحه درباره ما

صفحه درباره ما يكي از مهم ترين صفحات در وبلاگ و سايت ميباشد ، بازديد كنندگان به صفحه درباره ما در وبلاگ شما سر ميزنند و تمايل به دانستند اطلاعاتي درباره وبلاگ شما و مديريت وبلاگ بدست بياورند.
۱-بروز رساني نكردند:در صورتي كه وبلاگ شما چندين سال عمر دارد و شما در همان موقع نوشتيد و بروز رساني نكرده ايد،لازم است صفحه درباره ما به صورتي كه در ادامه گفته ميشود تنظيم و بروز رساني كنيد. كافيست اين مطلب مطالعه كنيد و به صفحه درباره ما وبلاگ خود برويد و قسمت هاي نياز به ويرايش و اصلاح دارند تغيير دهيد.
۲-صفحه درباره ما بهتر است زياد شخصي نباشد و بيشتر در مورد نوع فعاليت وبلاگ و دليل راه اندازي وبلاگ ذكر شود
۳-بيش از حد غير شخصي سازي:بعضي از وبلاگ نويسان اين صفحه به صورتي تهيه ميكنند كه هيچ اطلاعات درباره خود در صفحه نمي نويسند،حتي نام ذكر نميكنند،اين تصميم نويسنده ميباشد كه هيچ اطلاعاتي در مورد خود را در وبلاگ ذكر نكند اما از نظر بازديد كنندگان اين كار جالب به نظر نميرسد.
۴-بهتر است صفحه درباره ما نه طولاني باشد و نه خيلي كوتاه.
*اگه صفحه درباره ما بسيار طولاني باشد امكان دارد بازديد كننده تا انتها مطالعه نكند، و در صورتي كه توضيحات شما فقط يكي دو خط باشه تمايل زيادي به خواند، اندازه مشخصي براي اين صفحه تايين نشده است و بهتر است در چند خط به صورت كامل و مفيد تهيه و در وبلاگ قرار گيرد.

اشتباه رايج دوم:صفحه تماس با ما

صفحه تماس با ما يكي از صفحات بسيار مهم در وبلاگ نويسي و سايت ها ميباشد،اين صفحه جز كم محتوا ترين صفحات در وبلاگ نويسي ميباشد.
اكثر وبلاگ نويس هاي حرفه اي در زمان راه اندازي وبلاگ خود صفحه تماس با ما ايجاد ميكنند.
۱-صفحه تماس با ما در فوتر و يا در منو هاي گوشه وبلاگ خود مخفي نكنيد و بهتر است لينك صفحه تماس با ما در منو بالا وبلاگ خود قرار دهيد.
۲-بهتر است از فرم تماس با ما استفاده كنيد،كد فرم تماس با ما ميتوانيد از سايت هاي ابزار وبلاگ نويسان دريافت كنيد.
۳-يكي ديگر از اشتباهات وبمستر ها قرار ندادن لينك شبكه هاي اجتماعي خود در صفحه تماس با ما ميباشد ، كار سختي نيست كافيست لينك اكانت شبكه هاي اجتماعي از جمله فيس بوك،توييتور،گوگل پلاس و هر شبكه اجتماعي ديگر كه در آنها فعاليت داريد در صفحه فرم تماس با ما قرار دهيد.

اين آموزش جز آموزش هاي سئو براي افزايش بازديد ميباشد كه توسط تيم سئو ياس۹۸ تهيه و در اختيار تمامي وبلاگ نويس ها قرار داده شده است.


برچسب: آموزش سئو، اشتباهات وبلاگ نويس ها، افزايش بازديد، زياد شدن بازديد وبلاگ، سئو وبلاگ، صفحه درباره ما، فرم تماس با ما، نكات مهم سئو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ مهر ۱۳۹۵ساعت: ۰۵:۳۷:۴۲ توسط:مديريت موضوع: